Tag: pagubă
Posted in My blog posts
Șurubelnița ruptă
I-am rupt mânerul într-o bucățică de plastic.Nu am lovit-o,nu am forțat-o.De data asta,în trecut însă…Și uite că…
September 19, 2012
I-am rupt mânerul într-o bucățică de plastic.Nu am lovit-o,nu am forțat-o.De data asta,în trecut însă…Și uite că…
starchim01.redbubble.com