I-am rupt mânerul într-o bucățică de plastic.Nu am lovit-o,nu am forțat-o.De data asta,în trecut însă…Și uite că a făcut poc.
I-am rupt mânerul într-o bucățică de plastic.Nu am lovit-o,nu am forțat-o.De data asta,în trecut însă…Și uite că a făcut poc.
starchim01.redbubble.com
Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.