Cel vechi s-a rupt.Farul din faţă rămâne prins cu elastic,altă soluţie nu este deocamdată.
Am schimbat cricul de la bicicletă
Ioachim August 23, 2010 2 Comments on Am schimbat cricul de la bicicletă
Posted in My blog posts 0 Likes 306 Views




Faină treabă pentru cric. Inovaţie bună pentru far. Bine întreţinută bicicleta. Să trăiascăî biciclistul pentru a o hăndrăli cât mai mult şi pe coclauri nu doar pe floaştăr, cum i se mai zice asfaltului.
Aşa să fie.