Au fost puși mecanizat,dar prima parte a distrugerii buruienii trebuia făcută cu sapa.A doua parte merge și mecanizat (cu cormanu). A fost un pic obositor dar a trecut.Am luat și calciu cu magneziu,și vreo trei cafele plus o mâncare bună,și uite așa am scăpat de un necaz.
Am terminat prima sapă la cartofi
Ioachim May 10, 2012 2 Comments on Am terminat prima sapă la cartofi
Posted in My blog posts 0 Likes 337 Views



uite cum imi aduc aminte de cand eram copil. 🙂
Și acum adult fiind nu mai dai cu sapa?Ferice de tine,dar hai că nu e chiar rău,mai scade colesterolul.Cel puțin așa sper…