pe șoselele patriei.Voi șoferii să fiți atenți la drum,nu la afișe,nu de alta dar să nu vă treziți în șanț.Că no să aveți pe cine pune vina.Dar știți ce urât se uită ăla din afiș?
Campania electorală
Ioachim November 6, 2009 Leave a Comment on Campania electorală
Posted in My blog posts 0 Likes 353 Views
