Vreo două zile de coasă.Ioi și vai,iarba e toată culcată la pământ de la ploaie.Am ce trage de coasă.Încet și fără grabă,este vreme.
Vreo două zile de coasă.Ioi și vai,iarba e toată culcată la pământ de la ploaie.Am ce trage de coasă.Încet și fără grabă,este vreme.
starchim01.redbubble.com
Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.