Și eu m-am plimbat pe dealul respectiv,dar cu bicicleta.E,a mai evoluat lumea,acum se plimbă cu motocicletele,și chiar cu mașinile.
Motociclist pe deal
Ioachim March 25, 2012 Leave a Comment on Motociclist pe deal
Posted in My blog posts 0 Likes 353 Views




