Aici întrebam:o să avem o toamnă lungă?După câte nuci mâncate de veverițe am găsit s-ar putea să avem și o iarnă lungă,și grea.Eu am fotografiat doar 4,dar dacă le adunam pe toate,aveam ce aduna.
Nuci păpate de veverițe(să le fie de bine)
Ioachim October 2, 2009 Leave a Comment on Nuci păpate de veverițe(să le fie de bine)
Posted in My blog posts 0 Likes 303 Views

