Săracii ochii mei.Azi mi-o fost de cap cu PC-ul.Am chinuit un pic talentul și ochii până mi-a ieșit creația de mai jos.Sper doar să placă.
Săracii ochii mei.Azi mi-o fost de cap cu PC-ul.Am chinuit un pic talentul și ochii până mi-a ieșit creația de mai jos.Sper doar să placă.
starchim01.redbubble.com
Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.