Aseară,când să plec de la grădină văzui minunăția.Din păcate fotografiile nu au ieșit prea bine.Așa că punem doar una,și un videoclip.
Veverița pe gard
Ioachim August 18, 2012 Leave a Comment on Veverița pe gard
Posted in My blog posts 0 Likes 334 Views

