Prin unele părți este zăpadă,la noi în grădină au ieșit de sub omăt bobocii de ghiocei..
Zăpadă și ghiocei
Ioachim February 4, 2012 Leave a Comment on Zăpadă și ghiocei
Posted in My blog posts 0 Likes 361 Views
starchim01.redbubble.com
Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.